You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Çalışma Saatlerimiz 7/24 Canlı Destek | 444 78 46
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
PROFIL

Kalitemizin
Arkasında Bıraktığımız
Başarı Hikayesi

2004’de kurulduğu günden bu yana CONAX, yolunda sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Ev ve işyeri tipi su arıtma cihazlarının üretim ve satışı konusunda, yüksek kalite anlayışı ile hareket ediyor.

Yurtiçi pazarında Conax, dokuz yıl gibi kısa bir zamanda, marka değerini sektöründe ilk üçe çıkarmayı yapmayı başardı ve şimdi gözünü, su arıtma sektöründe ülkenin en değerli markası olmaya dikti.

81 ilde yaygın teknik servis ağı, ülke çapında 130 satış noktası ile pazardaki varlığını belirgin olarak hissettiren CONAX, 2013’den bu yana Koçtaş Yapı Marketleri ile sürdürdüğü işbirliği içerisindedir.

Özellikle CONAX GOLD markalı su arıtma cihazını ülke genelinde, tüm Koçtaş marketlerinde halkın beğenisine sunmaya devam ediyor.

Öte yandan, Manisa’da kurulu 10.000 m2 kapalı üretim alanı ile %100 yerli ve milli üretim yapan CONAX, ülke ekonomisine yaptığı katkıların payını yıldan yıla arttırmayı hedefliyor.

CONAX, her zaman daha iyisini, daha konforlusunu, daha ekonomik olanı üretme, müşterilerine daha üstün bir ürün ve hizmet sunma gayreti içerisindedir.

Çevre dostu bir üretim anlayışına odaklanan Conax, tüm üretim süreçleri boyunca, doğa dostu bir yönetim anlayışı ile hareket ediyor.

CONAX, yönetimsel tüm alt yapısını, personel yapılanmasını, üretim bandını, makine parkurunu ve ekipmanlarını, bu doğrultuda sürekli olarak ve aksatmadan güncelliyor.

WhatsApp