444 78 46

EV TİPİ SU ARITMA SİSTEMLERİ

Ev tipi ürünlerimize göz atmak için lütfen tıklayınız.

View more

İŞYERİ TİPİ SU ARITMA SİSTEMLERİ

İşyeri tipi ürünlerimize göz atmak için lütfen tıklayınız.

View more

ENDÜSTRİYEL SU ARITMA SİSTEMLERİ

Endüstriyel ürünlerimize göz atmak için lütfen tıklayınız.

View more

SİSTEM AKSESUARLARI

Sistem Aksesuarlarımıza göz atmak için lütfen tıklayınız.

View more
Detaylı Arama

Modellerimiz

Vizyonumuz

Öncelikle ülkemizde daha sonra ise düyadaki su arıtma sektörüde dahil olmak üzere son teknolojiyi takip edip bilgi ve tecrübelerimizi gelecek nesillere aktararak bu dataların doğanın, çevrenin ve insanlığın yararına kullanılmasını temin etmektir.

Misyonumuz

ise mevcut markamızın çatısı altında su arıtma teknolojisine dünyada örnek çözümler sunarak değerli müşterilerimize en güvenilir ve en gelişmiş biçimde üstün hizmet anlayışı içerisinde örnek teşkil edecek su arıtma çözümleri sunmaktır.

Su Arıtma Cihazları

Su arıtma cihazları, gelişen çağımızın teknolojisini kullanarak sağlıklı su elde etme işlemini evimize getiren cihazlardır. Günümüzde su arıtma çoğunlukla ters osmoz prensibiyle gerçekleşmekte ve önemli derecede kabul edilebilir sonuçlar alınmaktadır. Bu prensibi kullanan su arıtma cihazları ise bu tip cihazların çoğunluğunu oluşturmaktadır. Ters ozmos prensibi ile su arıtma yapılırken suyu saf su haline getirmeden suyun kullanılabilirliğini önleyici etkilerden uzak durmuş oluruz. İçmek veya diğer amaçlar ile kullanacağımız suların tamammıyle faydalı olabilecek minerallerden de ayrılmasını istemeyiz.

Devamını Oku

Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı, insan tüketimine ya da endüstriyel kullanıma yetecek kadar saf olan içme suyunu üretmek için kirletici maddelerin ve kimyasalların ham sudan uzaklaştırılmasıdır şeklinde tanımlanabilir.
Arıtma işlemi sırasında çıkarılan maddeler, parazitler (Giardia veya Cryptosporidium gibi), bakteri, yosun, virüs, mantar, mineraller (Kurşun, Bakır gibi toksik metaller dahil) genel olarak insanlar tarafından veya endüstriyel atıklar nedeniyle kirletici maddelerdir.

Devamını Oku


Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Merhabalar değerli okuyucular, bilindiği üzere su arıtma cihazları fiyatları piyasada oldukça pahalı olarak nitelendirilmektedir. Conax markasına ait 800,00 TL - 2.200,00 TL fiyat aralığında su arıtma cihazları bulabilirsiniz. Oysa ki yılda ödediğiniz damacana fiyatını baz aldığımızda çok daha tasarruflu olduğunu fark edebilirsiniz. Bizler çeşme sularını özel filtelerlerimiz alkalin filtre, mineral filtre teknolojisi, detox filtre teknolojisi filtelerimiz ve her gün geliştirmekte olan diğer filtrelerimiz sayesinde suyu içme sularından oldukça daha temiz bir hâle getirip sizlere sunmaktayız. Damacana sularında beklenen sular sıcak güneş altında sıcak şekilde plastik damacana daki kimyasallar ile karışarak suyun kalitesinin bozulduğunu biliyor muydunuz?

Devamını Oku
© Copyright Conax Su Arıtma Sistemleri 2017