İş Yerlerinde Su İhtiyacınızı Kendiniz Karşılayın


İş Yerlerinde Su İhtiyacınızı Kendiniz Karşılayın

Tertemiz sular ve masmavi denizler, bunlar artık eskide kalmak yolunda ilerlemektedirler. Gün geçtikçe her şey kirlenmektedir. Sizin için birçok firma arıtma cihazı üretmektedir. Bunların arasında iyi bir yerde olan Conax iş yeri tipi su arıtma cihazları çok kaliteli bir su temizliği yapmaktadır. Özellikle iş yerleri için üretilen Conax 300 GPD arıtma cihazı tam bir işyeri yardımcısıdır. Her iş yeri için uygun olan bu cihazlar size devamlı temiz su üretecek ve size yardımcı olacaktır. Denemek için sağlığınızın bozulmasını beklemeyin. Sağlığınız her şeyden önemlidir. Değişik birçok ürün su temizleme işi yapabilir, ancak bu ürün diğerleri ile kıyaslanamayacak kaliteli ve verimlidir.

Doğal ve saf su üretimi

Sanayileşme ve gelişmeye bağlı olarak doğru orantı ile ilerleyen kirlenme tüm su kaynaklarını tehdit eder olmuştur. Bir dere veya bir ırmak sanayi bölgesine yakınsa bütün sanayi artıkları buralara bırakılmaktadır. Yetkililerin buna karşı bir işlem yapamaması ise en acı durumdur. Tüm bu kirlenme en sonunda içme sularımıza kadar ilerlemiştir. Conax iş yeri tipi su arıtma cihazları tüm bu kirli suları sizin için içilebilir birer memba suyu haline getirmektedir. İşyerleri için üretilen 300 GPD arıtım cihazı saatte 50 lt su üretebilmektedir. 80 lt basınçlı tank ile de günde 10 damacana su toplayabilir. Bu sayede çok kalabalık bile olsa işyerlerinizin su ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Paranız cebinizde kalsın istiyorsanız hemen deneyin.

Su Arıtma cihazı modelleri

Farklı tip cihazlar ile temizlenen sular birbirinden farklı tatlar içerirler. Conax 300 GPD iş yeri tipi su arıtma cihazları 5 filtre aşaması ile temizlik yapar. Mineralli filtresi ile yüksek mineral kalitesinde su elde edilir. Kendiliğinden pompası ile musluk suyu gibi tazyikli bir su üretilir. Lezzeti ve tadı kesinlikle damağınıza uygundur. Sularımızın içerisinde bizim göremediğimiz bir çok mikrop ve değişik zehirler bulunur. Tüm bunları da bu cihazla temizleyebilirsiniz. Aklınıza gelmeyen mikro organizmalar midenizi doldurmasın. Siz hemen işiniz ve kendinizin sağlığı için işyerinize bir arıtma cihazı alın. Böylece su parasından tasarruf ederken aynı zamanda da işçilerinizin sağlığını korumuş olursunuz. Zaman geçirmeden bu cihazları almak için www.conax.com.tr veya bir telefon yeterlidir.