Conax 300 GPD Su Arıtma Cihazları


Conax 300 GPD Su Arıtma Cihazları

Su dünyanın her yerinde insanlar için mecburi bir ihtiyaçtır. Ancak çeşme sularındaki yoğun kireç ve yeterince temiz su kalitesi olmaması insanları hazır damacana sularına yöneltmiştir. Ancak iş yerlerinde bir damacana ile su ihtiyacını karşılamak mümkün değildir. Her gün su almak hatta gün içerisinde defalarca damacana su almak ise gerçekten son derece masraf oluşturur. Conax 300 GPD iş yeri tipi su arıtma cihazları iş yerlerinde bu ekstra masrafın önüne geçerek tasarruflu su arıtma cihazlarını iş yerindeki ihtiyaca göre tasarlayıp online olarak satışa sundur.

Su Arıtma Cihazlarında Yüksek Teknoloji

Conax 300 GPD iş yeri tipi su arıtma cihazları ileri teknoloji ile üretilmektedir. Yaklaşık 50 LT’ye kadar su depolama özelliğine sahip bu cihazlar gün içerisinde su sebilinize otomatik su transferi yapabilecek teknolojik güce sahiptir. Bu kadar büyük özelliği olan conax su arıtma cihazları iş yerlerinde yer kaplamıyor. Bu cihazı diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise mineral filtre sistemi ile yüksek oranda mineralli su üretimi yapabilmesidir. Bu modelde dahili bir pompa teknolojisi kullanılmış ve tazyikli su üretimi sağlanmıştır. Alkali yani saf su diye bir gerçeği herkes duymuştur. Cilt sağlığı için, sağlıklı zayıflama için PH değeri yüksek olan alkali suyu genel de market veya eczanelerden satın alırız. Çünkü hazır sularda böyle bir özellik söz konusu bile değildir. conax su arıtma cihazları ise ileri teknoloji ve 5 defa filtreleme özelliği ile sizlere PH değeri yüksek alkali suya ücretsiz olarak ulaşmanızı sağlıyor.

Mutfak Dolaplarının Altında Çok Az Yer Kaplar

Bu cihaz iş yerlerinde mutfak tezgâhının altına montajlanır ve oldukça az bir yer kaplar. Cihaz çeşmenin açılması ile otomatik olarak çalışır. Belli zaman aralıklarında filtre sistemleri dolabilir ancak yedek filtrelerle değişim yapılır. Garantili olarak satışa sunulan conax iş yeri tipi su arıtma cihazları gerekli durumlarda değişim veya iade olanakları ile güvenceli bir şekilde satışa sunulmaktadır. Çay, yemek, içme suyu gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için her gün damacana suya para vermenize gerek yok. www.conax.com adresimizden bir ömür kullanacağınız kalitede su arıtma cihazı satın alabilirsiniz.